O firmie

nSolution sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie na różnych obszarach rzeczywistości gospodarczej. Oprócz systemów informatycznych oferujemy naszym Klientom bieżącą pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z korzystaniem z aplikacji oraz doradztwo w obszarze wiedzy, którego dotyczy aplikacja. Nasi pracownicy posiadają zróżnicowane, wszechstronne wykształcenie, zarówno informatyczne, jak i ekonomiczne, dzięki czemu mogą w sposób efektywny i elastyczny reagować na potrzeby zgłaszane przez Klientów. Dzięki wysokiej jakości personelu świadczymy naszym Klientom kompleksowe usługi - od analizy potrzeb, poprzez dopasowanie odpowiedniego rozwiązania, aż po utrzymanie i opiekę w trakcie współpracy i użytkowania danego systemu.

Co nas wyróżnia?

Kurs jest prowadzony tak aby po nim rozpocząć pracę w firmie partnerskiej.

Jako jedyni prowadzimy kurs tak jakbyśmy szkolili swoich pracowników.

Poznaj CENNIK za kurs

Cena kursu

Cena kursu, to 8000 zł. W cenie zawarte jest szkolenie trwające 208 godzin (13 weekendów, 8 godzin dziennie) oraz materiały szkoleniowe, kawa i herbata bez limitu.

Cena za godzinę

Stawka godzinowa to 50 zł. Istnieje możliwość rezygnacji z kursu w dowolnym momencie. W podjęciu decyzji pomogą testy międzymodułowe oraz konsultacje z trenerami.

Formy płatności

Płatności za kurs przyjmowane są z góry. Po rezygnacji zwracamy niewykorzystane środki proporcjonalnie według stawki godzinowej. Płacisz jedynie za zrealizowane godziny.